Firmamız müşteri memnuniyetli odaklı hizmet vermektedir. Yapılan ev ve ofis temizliklerinde inşaat artığı kalıntılarının ve inşaat malzemelerinin bırakmış olduğu kötü izler profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile temizlenir.

Yapılacak tadilat temizliklerinde çalışma alanlarımız arasında tadilat sonrası binaların daire ve ortak alan temizlikleri, iş yeri ve restoranların tüm tadilat işlemleri, şirketlerin tüm ofis alanları ve dış cephe camları bulunmaktadır.

Çalışma yapmadan önce yapılmış olan inşaat sonrası durum ve tadilat türünü firmamıza bildirerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Mesken ya da iş yeri 500 m2 üzeri büyük bir alansa firmamız ücretsiz keşifle eleman göndererek size özel fiyat verecektir. Yapılacak temizlikler ekip halinde yerine getirilir ve yerine göre 2 – 30 – 50 kişi arasında temizlikler tamamlanır. Tadilat sonu temizlikte çalışan personellerin temizlik alanı yelpazesini biraz geniş tutması gerekebilir. Alanın komple süpürülmesi ve kaba tozun genel anlamda atılması havalanacak tozların işin başında uçuşması anlamına gelir.

Çalışma Sistemi:

  • Ev, ofis, otel, iş yerleri için ücretsiz keşifle fizibilite çalışmaları yapılır.
  • Bitirilmesini istediğiniz zamana göre personel temini yapılır.
  • Tadilat türüne göre uygun malzemeler temin edilir.
  • Mesken ve her türden binalarınız tamamen kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Tadilat sonrası temizlik şirketleri arasında kaliteli yapısıyla öne çıkan firmamızı arayabilirsiniz. Gerekli bilgiler hakkında size yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Diğer temizlik hizmetlerimiz için de bir ömür boyu çalışmaktan memnuniyet duyacağız.